KONST / Litografier / Färglitografi 13903182
nr 1390 3182
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Skål med nypon. Signerad, numrerad 189/250. Motivet: 26x38, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:07:43
8/4 20:44:55
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson